KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12166534
nr 1216 6534
Johan Fredrik Isberg
(1846-1904)
Akvarell, Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Solna Kyrka, monogramsignerad. Motivet: ca 16x10 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:40:51
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Johan Fredrik Isberg
Läs mer om Johan Fredrik Isberg